Obchody Heureka PointJednou z novinek u Heureky je síť výdejních míst internetových obchodů pod názvem Heureka Point. Tuto možnost využívá stále větší množství obchodů a jejich počet už se blíží ke třem tisícům. Pro zákazníky má tato služba celou řadu výhod – asi největší z nich je ta, že při vyzvednutí zboží na těchto místech ušetří na poštovném. Výdejní místa Heureka Point najdeme v Praze, Brně, Hradci Králové, Olomouci, Ostravě, Plzni a na Slovensku v Bratislavě. Na stránce www.heurekapoint.cz si pak můžeme přečíst veškeré podrobné informace k této službě, přesné adresy výdejních míst Heureka Point a také kompletní seznam internetových obchodů, které vyzvedávání zboží tímto způsobem umožňují.

Heureka na sociálních sítích

Praktický každý už dnes má svůj profil na Facebooku, a tak na něm nemůže chybět ani Heureka. Stránku Heureky na této největší sociální síti najdete, když si na Facebooku do vyhledávače zadáte Heureka.cz a můžete se stát fanouškem této stránky. Na facebookovém profilu se můžete dozvědět o různých zajímavých akcích, novinkách nebo se účastnit soutěží o ceny. Kromě Facebooku Heureka nechybí ani na Twitteru. Zde ji najdeme na adrese https://twitter.com/heurekacz a můžeme se tak dozvídat o novinkách a zajímavých akcích nebo komunikovat se správci profilu.

Fotky Rajče jsou zdarma ke stažení.

Aplikace do mobilů

Pokud jsme majitelem chytrého telefonu, můžeme si do něho stáhnout speciální aplikaci a služeb Heureky tak využívat i přes mobil. Mobilní aplikace je k dispozici jak pro iPhony, iPady a iPody, tak pro mobily s operačními systémy Android i Windows Phone. Ve všech těchto případech si ji můžeme stáhnout do mobilu zcela zdarma. Aplikace umožňuje spoustu věcí, jako je např. hledání pomocí čárových kódů, vyhledávání jednotlivých produktů, prohlížení fotogalerií, nebo informace o dostupnosti vybraného zboží v e-shopech. Zajímavou aplikací je pak Heureka Móda. Jedná se o speciální aplikaci určenou pro majitele iPadů, která umožňuje procházení nabídek módy u českých e-shopů. I tato aplikace je zdarma.

Affiliate program a možnost výdělku

Zajímavou možností, jak si vydělat pěkné peníze je provizní systém, který můžete využít, pokud jste vlastníkem internetových stránek. Pokud na svoje stránky umístíte reklamní banner od Heureky, můžete pak díky němu vydělávat peníze na proklicích. Bannery jsou nabízeny ke všem produktům a kategoriím, které na Heurece najdeme, takže si stačí jen vybrat a začít vydělávat. Heureka nabízí 100% provizi z ceny prokliku do obchodů a peníze vyplácí již od 500 Kč. Pokud se chceme stát partnerem Heureky, je potřeba si nejdříve vytvořit vlastní profil. Následně se zaregistrujeme do affiliate programu a po přihlášení na Heureku si vybereme vhodný reklamní banner, o který máme zájem. Ten pak umístíme na naše webové stránky a už jen sledujeme, jaké jsou statistiky přístupů a kolik činí naše odměna.

Rajče.net je místo pro vaše fotografie.

Jak kontaktovat Heureku?

Pokud potřebujeme Heureku přímo kontaktovat, máme na výběr z několika možností. První z nich je telefonická zákaznická linka na čísle 483 367 867, která je v provozu od pondělka do pátku vždy od 8 do 16 hodin. Druhou možností je kontaktovat firmu e-mailem. K obecným dotazům slouží mailová adresa info@heureka.cz a pro dotazy, týkající se přímo nákupu je určena adresa nakup@heureka.cz. Kromě těchto dvou možností můžeme Heureku kontaktovat také na její korespondenční adrese, která se nachází v Jablonci nad Nisou, kde je i sídlo její hlavní kanceláře.

Slunečnice má více než 200 GB programů k bezplatnému a legálnímu stažení pro práci, vzdělávání i zábavu. Rajče je velký portál s fotografiemi.

Práce pro Heureka.cz

Pokud jste nezaměstnaní nebo hledáte lepší práci, můžete se zkusit podívat na nabídku volných pracovních míst přímo u Heureky. Pravidelně aktualizovaný seznam volných míst Heureka zveřejňuje na stránce http://info.heureka.cz/kariera/. I v případě, že žádná z nabízených pozic není pro vás vhodná, můžete napsat e-mail s motivačním dopisem na prace@heureka.cz.

Podobné stránky

Kromě Heureky existují i jiné podobné stránky, které umožňují snadné vyhledávání a porovnání různých druhů zboží. Mezi nejznámější z nich patří www.zbozi.cz , které spadá pod Seznam a i na něm si můžete vyhledat produkty z několika kategorií a porovnávat jejich ceny v jednotlivých obchodech, zjišťovat podrobnosti atd. Zbozi.cz je rozděleno do celkem 12 kategorií a ty se dále dělí do dalších podsekcí. Na rozdíl od Heureky ale nenabízí tolik funkcí a možností.


Reklama:


Webové stránky

Vytvořte si vlastní úžasné webové stránky - Snadno a Rychle.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!